Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Avans MaxiMil

MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak uçak biletinizi alın

Avans MaxiMil Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İstediğiniz uçak biletini almanız veya otel rezervasyonu yaptırmanız için MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ek ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz, Maximiles’ınızda birikmiş MaxiMil’iniz olmasa dahi bile, kart limitiniz dahilinde işlem tutarı kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
Bulutların üstünde bir uçak görseli

Avans MaxiMil Kullanım Koşulları nelerdir?

  • Avans MaxiMil uygulamasından yararlanabilmek için, Maximiles kartınızın kullanıma açık, geri ödemelerinizin ise sorunsuz olması gerekmektedir.
  • En fazla, kart limitinizin 12 katına karşılık gelen tutarın her 200 TL'lik kısmı için 1 MaxiMil olmak üzere; satın almak istediğiniz uçak bileti tutarının ya da otel rezervasyonu bedelinin tamamı kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz. Yurt içi/yurt dışı uçak bileti  alımlarında ve otel rezervasyonlarında MaxiMilleri, birebir değerli kullanabilirsiniz. Avans MaxiMil kullanmanız halinde, otel rezervasyonunun ya da uçak biletinin tüm vergi, ücret ve sigorta tutarı dahil fiyatını ekleyerek Avans MaxiMil tutarını bulabilirsiniz. Örneğin, 2.000 TL'lik bir uçak bileti almak ve otel rezervasyonu yaptırmak için 2.000 MaxiMil avans kullanabilirsiniz.
  • Maximiles’ınızla tek seferde azami 100.000 MaxiMil avans kullanabilirsiniz.
  • 1 yıl içerisinde en fazla 100.000 MaxiMil kullanabilirsiniz. Hesaplamada "Kullanılan MaxiMil", "Avans MaxiMil" ve "MaxiMil'e Dönüştürülen MaxiPuan" toplamı dikkate alınacaktır.
  • Maximiles’ınızla kredi kartı limitiniz dahilinde, mevcut açık avansınızı kapatmadan tekrar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
  • İlk Avans MaxiMil kullanımından sonra, aynı kredi kartınızla yapacağınız ikinci veya daha sonraki Avans MaxiMil kullanımı öncesinde, güncel kredi kartı limitiniz üzerinden azami avans kullanım tutarı hesaplanacaktır. Kart limitiniz müsait olsa dahi, işlem bazında belirlenen azami sınıra (100.000) kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz.
  • Avans MaxiMil kullanımı yapabileceğiniz nitelikte birden fazla kredi kartına sahip olmanız durumunda kullanabileceğiniz azami Avans MaxiMil sınırları, ilgili kartın limitine göre hesaplanır. Farklı kartlarınızla kullanabileceğiniz toplam Avans MaxiMil tutarı ise en yüksek limitli kartınıza göre hesaplanacak azami sınırı aşamaz.
  • Birden fazla kez Avans MaxiMil kullanıldıktan sonra, yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiMiller ile ilk kullanılan avanstan başlanarak avanslar kapatılacaktır.
  • Avans olarak kullandığınız MaxiMil tutarının tamamını, avansı kullandığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde kazandığınız MaxiMiller ile kapatmanız gerekmektedir. 1 yıl içinde, kullandığınız avansın kapatılamaması veya Maximiles’ınızın iptal edilmesi ve müşteri numarası altında Maximiles özellikli açık ve kullanılabilir durumda kredi kartı bulunmaması durumunda kalan avans tutarının tamamı Maximiles'a borç kaydedilecektir.
  • Avans MaxiMillerinizi gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden veya kampanyalar sonucunda kazandığınız MaxiMiller ile kapatabilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.