Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

BKM Express

Maximiles'ınızı BKM Express'e ekleyin, online alışverişlerinizde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirin!

İnternet Alışverişlerinde Yeni Bir Dönem

BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından sunulan "express" hizmeti ile internet üzerinden hızlı ve pratik alışveriş dönemi başlıyor. Sanal alışverişleriniz esnasında İş Bankası kredi kartlarınızın tümünü tek yerden kontrol etme olanağı sağlayan express özelliği ile kredi kartı bilgilerinizi internet üzerinden yapacağınız her alışveriş için tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak. Uygulamaya kaydolmak için: www.bkmexpress.com.tr adresine girerek, belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme ücretsiz üye olduktan sonra Maximiles'ınıza/Maximum Kart'ınıza ait bilgileri ve TC Kimlik Numaranızı express'e tanımlamanız gerekmektedir. Kredi kartınıza ait bilgileri sisteme kaydettikten sonra İş Bankası tarafından gönderilecek tek kullanımlık şifreyi girmeniz ile kartınızın express uygulamasına kaydını tamamlamış olursunuz. Kredi kartınızın express'e kaydedilmesi ile BKM express üyesi işyerlerinden internette hızlı alışveriş dönemi başlamış olur. Sanal alışverişleriniz esnasında express ödeme seçeneğini seçip, kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz suretiyle dijital cüzdanınıza ulaşırsınız. Dijital cüzdanınız sayesinde, alışveriş yapmakta olduğunuz sanal işyerinin Maximiles'ınıza sağladığı avantajları görebilir, peşin ya da taksitli alışveriş seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Peşin ya da taksitli alışveriş tercihinizi belirledikten sonra Bankamız tarafından cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık SMS şifrenizi girmeniz ile alışveriş işleminiz tamamlanacaktır.

Kartların İnternet Alışveriş Yetkisi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, internetten alışveriş (e-ticaret) işlemlerine açık kalması için 31 Ocak 2018’e kadar onay verilmemiş olan mevcut bireysel kredi kartlarının, banka kartlarının ve ek kartların internetten alışveriş yetkileri kapatılmıştır. Sanal kartlarla internet alışverişi yapılabilmesi için ise onay verilmesine gerek duyulmamış olup, sanal kartların yetkileri açık durumdadır.
Kartlarınızla internet alışverişi yapabilmeniz için aşağıdaki kanallarımızdan bireysel kartlarınızın internet alışveriş yetkisini tanımlayabilirsiniz:
  • Maximum Mobil üzerinden Kartlarım / Kart Seçimi / Kart Ayarlarım / İşlem İzinleri adımlarını izleyerek kartlarınızın internet alışveriş yetkisini güncelleyebilirsiniz.
  • İşCep üzerinden Kartlarım / Kart Ayarlarım / Kullanım Tercihleri / Kart Seçimi/ İnternetten Alışveriş kartlarınızın internet alışveriş yetkisini güncelleyebilirsiniz.
  • İnternet Şube üzerinden Kartlarım / Kart Ayarlarım / Kullanım Tercihlerim / Kart Seçimi / İnternetten Alışveriş kartlarınızın internet alışveriş yetkisini güncelleyebilirsiniz.
  • Kartınızın internet yetkisi kapalı ise, “SANALONAY” yazıp bir boşluk bırakarak yetkisini açmak istediğiniz İş Bankası kredi kartı ya da Bankamatik Kartınızın son altı hanesini 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz. SMS sonrasında tarafınıza tercihinizin alındığı yönünde bir bilgi mesajı iletilecektir. SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
  • 0850 7240724 / Telefon Şubemiz üzerinden müşteri numaranız ve müşteri şifreniz ile bağlanarak kartlarınızın internet alışveriş yetkisini güncelleyebilirsiniz.
  • Şubelerimiz üzerinden kartlarınızın internet alışveriş yetkisini güncelleyebilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.