Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla
İnternet alışverişlerinizde fiziki kartınızın arkasında yazan Güvenlik Kodu’nu(CVV2) kullanmak yerine Maximum Mobil içerisinden Dinamik Güvenlik Kodu oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede, her alışverişinizde ayrı bir Dinamik Güvenlik Kodu oluşturarak kartınızın arka yüzünde yazan Güvenlik Kodu’nu alışveriş siteleri ile paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Dinamik güvenlik kodu nasıl oluşturulur?

Maximum Mobil içerisinden kartlarım menüsüne girerek, Dinamik Güvenlik Kodu oluşturmak istediğiniz kartınızı seçip kart bilgilerinizi görüntülediğiniz ekranda Dinamik Güvenlik Kodu barını aktifleştirerek 5 dakika boyunca geçerli olacak güvenlik kodunuzu oluşturabilir, alışveriş işlemlerinizi bu güvenlik kodunu kullanarak tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın genel özellikleri şu şekildedir:
  • Maximum Mobil uygulamasında listelenen tüm T. İş Bankası bireysel kartlarınız ile Dinamik Güvenlik Kodu hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Dinamik Güvenlik Kodu üretildiğinde 5dk süre ile geçerlidir. Bu süre içerisinde internet alışverişinizde kartın üzerindeki Güvenlik Kodu(CVV2) geçersiz olacağından işlemleriniz Dinamik Güvenlik Kodu ile yapılabilir olacaktır.
  • 5 dakikalık süre dolduğunda fiziki kartınızın arkasında yer alan Güvenlik Kodu(CVV) ile işlem yapılabilecektir.
  • Peş peşe Dinamik Güvenlik Kodu üretebilirsiniz, ancak en son ürettiğiniz kod geçerli olacaktır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.