Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Black’le Havaalanı Ayrıcalıkları

Maximiles Black ile havalimanı otopark ödemelerine %50 indirimin yanı sıra havalimanı transferi, fast track (hızlı geçiş), lounge ve buggy gibi seyahatlerinizi kolaylaştıracak ve daha konforlu hale getirecek hizmetlere ilişkin ayrıcalıklar sizi bekliyor. Detaylı bilgilere ilgili kampanya sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Maximiles Black’iniz ve my Visa ayrıcalığınızla, İstanbul Havalimanı'nda yer alan dış hatlar fast track (hızlı geçiş) noktalarından ücretsiz ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Ücretsiz geçiş için my Visa web sitesi üzerinden temin edilen kodun hızlı geçiş noktasında görevli personele gösterilmesi gerekmektedir. Ücretsiz geçiş hakkı yalnızca dış hatlarda kullanılabilmektedir.
Maximiles Black’iniz ve my Visa ayrıcalığınızla, İstanbul Havalimanı'nda dış hatlarda yer alan buggy hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kullanım için my Visa web sitesi üzerinden temin edilen kodun hızlı geçiş noktasında görevli personele gösterilmesi gerekmektedir. Ücretsiz Buggy hizmeti yalnızca İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş yönünde kullanılabilmektedir.
Maximiles Black’iniz ve my Visa ayrıcalığınızla, Sabiha Gökçen Havaalanı'nda yer alan dış hatlar fast track (hızlı geçiş) noktalarından ücretsiz ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Ücretsiz geçiş için my Visa web sitesi üzerinden temin edilen kodun hızlı geçiş noktasında görevli personele gösterilmesi gerekmektedir. Ücretsiz geçiş hakkı yalnızca dış hatlarda kullanılabilmektedir.
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerde iç hatlar ve dış hatlarda yer alan ALLWAYS fast track (hızlı geçiş) noktalarından %50 indirimle geçiş yapabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için fast track (hızlı geçiş) noktalarında görevli personele Maximiles Black kartın gösterilmesi ve ödemenin Maximiles Black ile yapılması gerekmektedir.
Maximiles Black’inizle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar) salonlarından %50 indirimle yararlanabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için lounge girişlerinde görevli personele Maximiles Black kartın gösterilmesi ve ödemenin Maximiles Black ile yapılması gerekmektedir.
Maximiles Black’inizle tüm havalimanı otoparklarında gerçekleştireceğiniz tek seferde 200 TL ve üzeri ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı size bekliyor. İşlem başına ve aylık toplam 500 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.
Maximiles Black’iniz ve my Visa ayrıcalığınızla Progo Travel firması tarafından sunulan havalimanı transfer hizmetlerinden %20 indirimle yararlanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için my Visa web sitesi üzerinden temin edilen kodun kullanılması gerekmektedir.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.