Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Araç Bakım Lastik Harcamanıza MTV Ödemenizde Fırsat!

1-30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri araç-bakım lastik harcamanıza Temmuz ayı MTV ödemenizde Maximum Kart’ınıza özel 1 ay erteleme veya ilave 1 taksit fırsatı!

Araç Bakım Lastik Harcamanıza MTV Ödemenizde Fırsat!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

16.06.2021 - 03.08.2021

Araç Bakım Lastik Harcamanıza MTV Ödemenizde Fırsat!

1-30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri araç-bakım lastik harcamanıza Temmuz ayı MTV ödemenizde Maximum Kart’ınıza özel 1 ay erteleme veya ilave 1 taksit fırsatı! Kampanya Detayları: Kampanya kapsamında 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden Maximum Kartınızla tek seferde 1000 TL ve üzeri araç bakım-lastik harcaması yapmanız durumunda Maximum Mobil veya İşCep uygulaması üzerinden yapılacak Temmuz 2021 MTV ödemenizde peşin işlemlerde 1 ay erteleme, taksitli işlemlerde ilave 1 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart) Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanabilmek için araç bakım, lastik alışverişlerinin 1-30 Haziran tarihleri arasında ekli listede yer alan Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. MTV ödemenizi Maximum Mobil veya İş Cep uygulaması üzerinden yapmanız halinde peşin ödemelerinizde alt limit olmaksızın 1 ay erteleme sunulacaktır. MTV ödemenizi taksitli yapmanız halinde seçeceğiniz taksit tutarına ek olarak 1 ay ilave taksit imkanı sunulacaktır. 1 ay erteleme ya da ilave 1 taksit otomatik olarak verilmeyecektir. Erteleme ya da ilave taksit fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimizin MTV ödemesini Maximum Mobil veya İş Cep uygulaması üzerinden ödedikten sonra yine Maximum Mobil veya İş Cep uygulaması üzerinden ödeme yaptıkları kartı seçerek Harcamalar ve Taksitler sekmesinden Dönem içi işlemlerde görünen MTV işlemini seçerek Taksitlendir/Ertele butonuna basması gerekmektedir. İşlemin peşin yapılmış olması durumunda yalnızca ücretsiz erteleme seçeneği, taksitli yapılması durumunda ise ücretsiz ilave 1 taksit seçeneği sunulacaktır. Daha fazla erteleme/taksitlendirme yapılmak istenmesi durumunda ücret yansıtılacaktır. Erteleme ya da taksitlendirme seçeneğini seçmeyen müşterilerimize sonradan ücretsiz erteleme ya da taksitlendirme yapılmayacaktır. Erteleme seçeneği yalnızca Maximum Mobil ve İş Cep uygulamaları üzerinden yapılacak MTV ödemelerinde geçerlidir. Maximum Mobil ya da İş Cep uygulamaları dışında yapılan MTV ödemelerinde kampanya geçerli değildir. Erteleme ve ilave taksit seçenekleri 1 Temmuz-2 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak MTV ödemelerinde geçerli olacaktır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. T. İş Bankası A.Ş kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.