Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

ASİS CT Yüklemelerinize 50 TL MaxiPuan!

7-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil'deki Pazarama’da yer alan Ulaşım Kartları menüsünden İş Bankası kartlarınız ile yapacağınız her 50 TL ve üzeri ASİS CT şehir içi ulaşım kartlara bakiye yükleme işleminize 5 TL, toplamda 50 TL MaxiPuan!

Pazarama, Asis görseli ve 50 TL maxipuan ibaresi.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

07.06.2022 - 01.07.2022

Katılmak için: “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. // Kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, , Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Diğer banka kredi kartları ile yapılan ASİS CT şehir içi ulaşım kartlara bakiye yükleme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanyaya yalnızca İş Bankası kartları ile yapılan 50 TL ve üzeri tutardaki ASİS CT yüklemeleri dahil olup, ASİS CT yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir. İstanbulkart yüklemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında, İş Bankası kartları ile tek seferde gerçekleştirilecek her 50 TL ve ASİS CT yükleme işleminden 5TL, toplamda ise azami 50 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen ödemelerin iptal edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 7 Temmuz 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir Ek detaylar: Ulaşım kartları menüsünden yükleme yapılabilecek il bilgileri ve şehir kartları aşağıda yer almaktadır: • Karabük-Karabük Kart • Manisa-Manisa Kart • Elazığ-Elazığ Kart • Balıkesir-Balıkesir Balkart • Diyarbakır-Diyarbakır Diyarkart • Adıyaman-Adıyaman Yaman Kart • Erzurum-Erzurum Kardelen Kart • Ağrı-Ağrı Kart • Trabzon-Trabzon Metropol Kart • Van-Van Belvan Kart • Aydın-Aydın Aykart • Malatya-Malatya Kart • Batman-Batman Dicle Kart • Sakarya-Sakarya Kart 54 • Bayburt-Bayburt Kart • Bingöl-Bingöl Kart • Iğdır-Iğdır Belediyesi Kartı • Karaman-Karaman Kahramankart • Muş-Muş Kart • Siirt-Siirt Kart • Çorum-Çorum Kart • Kütahya-Kütahya Kart 43

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.