Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Beyaz Eşya, Mobilya Ve Dekorasyon Harcamalarınıza İlave 3 Taksit!

Beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde yapacağınız 2-5 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit!

Beyaz Eşya, Mobilya ve Dekorasyon Harcamalarınıza İlave 3 Taksit!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

01.04.2023 - 30.04.2023

Kampanya Ayrıntıları: İş Bankası ticari kredi kartınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı iş yerlerinde, 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı sunuyoruz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli ticari kredi kartları. Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası ticari kredi kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İşlem sırasında, anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından "İlave Taksit İşlem" seçilmelidir. "İlave Taksit İşlem"in seçilmemesi halinde kampanya, Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

01.03.2023 - 31.03.2023

Kampanya Ayrıntıları: İş Bankası ticari kredi kartınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı iş yerlerinde, 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı sunuyoruz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli ticari kredi kartları. Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası ticari kredi kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İşlem sırasında, anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından "İlave Taksit İşlem" seçilmelidir. "İlave Taksit İşlem"in seçilmemesi halinde kampanya, Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

01.02.2023 - 28.02.2023

Kampanya Ayrıntıları: İş Bankası ticari kredi kartınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı iş yerlerinde, 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı sunuyoruz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli ticari kredi kartları. Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası ticari kredi kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İşlem sırasında, anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından "İlave Taksit İşlem" seçilmelidir. "İlave Taksit İşlem"in seçilmemesi halinde kampanya, Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

01.01.2023 - 31.01.2023

Kampanya Ayrıntıları: İş Bankası ticari kredi kartınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı iş yerlerinde, 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı sunuyoruz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli ticari kredi kartları. Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası ticari kredi kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İşlem sırasında, anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından "İlave Taksit İşlem" seçilmelidir. "İlave Taksit İşlem"in seçilmemesi halinde kampanya, Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

01.12.2022 - 31.12.2022

İş Bankası Ticari Kredi Kartınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı iş yerlerinde, 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı! Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli ticari kredi kartları. Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşullar: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

01.11.2022 - 30.11.2022

Beyaz eşya, mobilya ve dekorasyon harcamalarınıza ilave 3 taksit!

İş Bankası Ticari Kredi Kart'ınızla beyaz eşya, klima, kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı iş yerlerinde 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı!

Daha fazla göster

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli Bankamız kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Ticari Kredi Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır.

01.10.2022 - 31.10.2022

Beyaz eşya, mobilya ve dekorasyon harcamalarınıza ilave 3 taksit!

İş Bankası Ticari Kredi Kart'ınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı iş yerlerinde 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı!

Daha fazla göster

Kampanya Ayrıntıları İş Bankası Ticari Kredi Kart'ınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı iş yerlerinde 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı! Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli Bankamız kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kart, İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Ticari Kredi Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2-9 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. İş Bankası Ticari Kredi Kart'ınızla beyaz eşya, klima/kombi, mobilya, yapı market, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı iş yerlerinde 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-9 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı!

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.