Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Ek Katkı Payı Ödüllü Esnafa Özel Emeklilik Planı Satış Kampanyası

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin 15 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olan “Ek Katkı Payı Ödüllü Esnafa Özel Emeklilik Planı Satış Kampanyası” 15 Kasım 2023 tarihinde başlamıştır.

Ek Katkı Payı Ödüllü Esnafa Özel Emeklilik Planı Satış Kampanyası

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

15.11.2023 - 15.12.2023

Kampanya kapsamında, 253 / 409 numaralı Esnafa Özel Emeklilik Planı ile bireysel emeklilik sistemine dâhil olan katılımcılara, yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere, ilk aylık düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 500 TL ve 1.000 TL arasında olan bireysel emeklilik hesapları için 500 TL, 1.000 TL ve üzerinde olan hesaplar için ise 1.000 TL değerinde ek katkı payı ödülü verilecektir. Kampanya kapsamında ayrıca yeni katılımcılara özel 31 Aralık 2023 tarihine kadar dijital kanallarımızda kullanabilecekleri ücretsiz 15 havale ve 15 EFT / FAST hediye edilecektir. Kampanya koşullarına aşağıda yer verilmiştir. Kampanya Katılım Koşulları
  • Kampanya, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından 15 Kasım-15 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
  • Kampanya hesap değil müşteri bazındadır ve her katılımcı kampanyadan yalnızca bir bireysel emeklilik hesabı için faydalanabilir. Katılımcının ek fayda koşulunu sağlayan birden fazla bireysel emeklilik hesabının bulunması durumunda, ek fayda yalnızca kampanya kapsamında açılan hesaplardan imza tarihi en eski olana ödenir. İmza tarihi aynı gün olan hesaplar için numarası düşük olan dikkate alınır.
  • Kampanya dönemi öncesinde Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nezdinde bireysel emeklilik hesabı bulunan katılımcılar adına kampanya şartlarını sağlayan yeni bir hesap düzenlenmesi halinde de ilgili katılımcılar kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kampanya kapsamında Esnafa Özel Emeklilik Planı hesabına yönelik ek katkı payı kazanılabilmesi için 16 Şubat 2024 tarihi itibarıyla; kredi kartından katkı payı ödeme talimatı verilmiş olması, ilk düzenli katkı payı tutarının şirket hesaplarına nakden intikal etmesi, kredi kartı ödeme talimatının iptal edilmemiş olması, düzenlenen bireysel emeklilik hesaplarının yürürlükte olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ek katkı payı tutarları 16 Şubat 2024 tarihini takip eden 10 iş günü içinde ilgili hesaplara ödenecektir.
  • Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar ve/veya durdurma kararı Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
  • Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. mükerrer veya kötü niyetli katılımları herhangi bir gerekçe belirtmeksizin eleme hakkına sahiptir.
  • Kampanyaya Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
  • Yukarıda açıklanan ücretsiz para transferi avantajı, sadece karma şubelerin ticari segmentlerde izlenen müşterileri için geçerlidir.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim kazanın! Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 5 Ocak-31 Mayıs...

Geri dönüşümlü çöp ve beyaz ev

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemenizde 3 Taksit!

Belediye vezneleri ve Belediyelere ait internet siteleri üzerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri peşin olarak yapacağınız Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde faizsiz 3 ...

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde 400 TL'ye varan MaxiPuan kazanın!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.