Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Yeni Ek Kart Başvurunuza Özel 500 TL’ye Varan MaxiPuan!

İşCep'ten veya Maximum Mobil'den Ek Kart Kampanyası'na katılın, 11 Temmuz-31 Ağustos 2024 tarihleri arasında ek kart başvurunuz ve kullanımınıza 250 TL, ikinciye 250 TL olmak üzere toplamda 500 TL MaxiPuan kazanın!

Yeni Ek Kart Başvurunuza özel 500 TL’ye Varan MaxiPuan!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 11.07.2024 - 31.08.2024
Katılmak için: İşCep veya Maximum Mobil’den “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: İş Bankası bireysel özellikli Bankamatik Kartı, Maxipara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartlar, Maximum Genç Kart Kampanya Detayları 1. Kampanyadan MaxiPuan kazanılabilmesi için müşterilerimizin başvurulan her ek kart ile 1 TL ve üzeri harcama yapmaları gerekmektedir. 2. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Üretilecek ek kartlardan kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilmesi için ek kartlar farklı müşteri sahipliğinde olmalıdır. 3. Kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin Bankamızdan daha önce hiç ek kart edinmemiş olmaları gerekmektedir. 4. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve iki ek kart başvurusu yaparak en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir. 5. Kampanya tarihinden önceki ek kart sahibi olan müşteriler yeni ek kart başvuruları ile Puan kazanımında yararlanamayacaklardır. 6. Bu kampanya kapsamında üretilen ek kartın 31 Ocak 2025'e iptal edilmesi durumunda her ek kart için asıl karta 250 TL borç yansıtılacaktır. Ödül kullanımı: Kampanyadan ödül kazanımı için 20 Ekim’e kadar harcama yapılması gerekmektedir. Kazanılan MaxiPuan’lar 24 Ekim’de kullandığınız ek kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 1 Aralık 2024’tür. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek Koşullar: MaxiPuan yüklemesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. MaxiPuan yüklemesi ek karta yapılacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 11.07.2024 - 31.08.2024

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.