Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Kartınız İle SANATYAPIYO İndirim Kampanyası!

Türkiye İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında, sanatyapiyo.com’dan “GENCLİK19” kodu ile yapacağınız alışverişlerde %25 indirim sizleri bekliyor!

İş Bankası Kartınız ile SANATYAPIYO İndirim Kampanyası!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

12.05.2023 - 19.05.2023

Kampanyamızdan faydalanarak hem indirimli alışveriş yapabilir, hem de sanatyapiyo.com’da eserlerini sergileyen bağımsız sanatçılara destek olabilirsiniz! Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası tüm bireysel kredi kartları Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartları ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya Detayları: 1. Kampanya, 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında https://sanatyapiyo.com/ adresinden “GENCLİK19” kodu ile yapılacak alışverişler için geçerlidir. 2. Kampanyadan yararlanmak için sepet sayfasındaki kupon kodu bölümüne “GENCLİK19” kodunu girmeniz gerekmektedir. 3. Kampanyadan açık ve kullanılabilir durumdaki Türkiye İş Bankası bireysel kredi kartı ile ödeme yapılarak faydalanılabilmektedir. 4. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 5. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir. 6. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. 7. Artcomun Teknoloji Ticaret A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 8. Kampanyanın yürütülmesinden Artcomun Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.