Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda %50 İndirimli Lounge Hizmeti Ayrıcalığı!

Maximiles Business Kredi Kartlarınız ile Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge’da (iç hatlar terminali) %50 indirimli hizmet ayrıcalığından yararlanın.

Maximiles TİM İhracatçı Kart ile Sabiha Gökçen Plaza Premium Lounge’larında %50 İndirim!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 20.04.2023 - 30.04.2025
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda uçuşunuzu beklerken Plaza Premium Lounge’larının kalabalıktan ve stresten uzak, görülmeye değer apron manzaralı oturma alanlarında dinlenebilir, yiyecek-içecek ikramlarının keyfini çıkarabilir, ücretsiz wi-fi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) hizmeti Maximiles Business Kredi Kart sahiplerine özel %50 indirimle sunulmaktadır. Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: Maximiles Business, Maximiles TİM İhracatçı Kart, Maximiles Business Startup Kart ve KTTO Logolu Maximiles Business Kartlar kampanyaya dahildir. Müşterilerin lounge girişinde personele kartlarını ibraz etmeleri ve ödemeyi kampanyaya dahil kartlar ile yapmaları gerekmektedir. Kampanya Koşulları:
 • Maximiles Business Kredi Kart sahipleri Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) salonlarına, Plaza Premium firması tarafından belirlenen münferit giriş bedeli üzerinden %50 indirimle giriş yapabilecektir.
 • İndirimden yararlanmak için kart sahiplerinin lounge girişinde görevli personele Maximiles Business Kredi Kartını ibraz etmeleri ve ödemeyi Maximiles Business Kart ile yapmaları gerekmektedir.
 • Maximiles Business Kredi Kart sahipleri kendilerine eşlik eden azami 3 kişi için de (kendileri dahil toplam 4 kişi) lounge hizmetinden indirimli olarak faydalanabilecektir.
 • Yetişkin yanında gelen 0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmayacaktır.
 • Bu ayrıcalık Plaza Premium Lounge salonlarında uygulanmakta olan farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Plaza Premium Lounge salonlarında verilen hizmetler kapsamında Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Maximiles Business Kart ile Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) salonlarına %50 indirimli giriş ayrıcalığı 30.04.2025 tarihine kadar geçerlidir.
 • Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Plaza Premium firması hizmet süresi ve kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçmiş Kampanyalar

20.04.2023 - 30.04.2024

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda uçuşunuzu beklerken Plaza Premium Lounge’larının kalabalıktan ve stresten uzak, görülmeye değer apron manzaralı oturma alanlarında dinlenebilir, yiyecek-içecek ikramlarının keyfini çıkarabilir, ücretsiz wi-fi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) hizmeti Maximiles TİM İhracatçı Kart sahiplerine özel %50 indirimle sunulmaktadır.
 • Maximiles TİM İhracatçı Kart sahipleri Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) salonlarına, Plaza Premium firması tarafından belirlenen münferit giriş bedeli üzerinden %50 indirimle giriş yapabilecektir.
 • İndirimden yararlanmak için kart sahiplerinin lounge girişinde görevli personele Maximiles TİM İhracatçı Kart’ını ibraz etmeleri ve ödemeyi TİM İhracatçı Kart ile yapmaları gerekmektedir.
 • Maximiles TİM İhracatçı Kart sahipleri kendilerine eşlik eden azami 3 kişi için de (kendileri dahil toplam 4 kişi) lounge hizmetinden indirimli olarak faydalanabilecektir.
 • Yetişkin yanında gelen 0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmayacaktır.
 • Bu ayrıcalık Plaza Premium Lounge salonlarında uygulanmakta olan farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Plaza Premium Lounge salonlarında verilen hizmetler kapsamında Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Maximiles TİM İhracatçı Kart ile Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) salonlarına %50 indirimli giriş ayrıcalığı 20.04.2023 tarihinde başlamış olup, 30.04.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Plaza Premium firması hizmet süresi ve kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 20.04.2023 - 30.04.2025

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.