Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles'ınızdan MACFit’te 1000 TL İndirim Fırsatı!

Üyelik işleminizden önce İşCep’ten kampanyaya katılın, 05 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Maximum veya Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile MACFit’te gerçekleştireceğiniz yeni ve peşin ödemeli yıllık üyelik işleminizden 1.000 TL indirim kazanın!

Maximiles'ınızdan MACFit’te 1000 TL İndirim Fırsatı!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 05.07.2024 - 31.07.2024 Son 8 gün
Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Katılmak için: Kampanya tarihlerinde alışverişinizden önce İşCep uygulamasında ""Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir. Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Privia/Privia Black Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ek koşullar: • Kampanyamıza sadece yeni ve peşin ödemeli yıllık üyelikler dahildir. (Aydan aya taahhütlü yeni yıllık üyelik işlemleri kampanyamızdan hariç tutulmuştur.) • Peşin ödemeli yıllık üyelik işlemlerinde, İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 7 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır. • Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Kampanyaya İşCep’ten katılım sağlanabilmektedir. • MACFit kulüplerinde geçerli indirim kampanyamız, kampanya dönemi içerisinde İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile minimum 10.000 TL ve üzeri tek ödemeli/taksitli olarak gerçekleştireceğiniz yeni ve peşin yıllık üyeliklerde geçerli olacaktır. • Kampanya kapsamında kazanılan 1.000 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yıllık üyelik işleminin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı geri alınacaktır. • Kampanya diğer MaxiPuan ve/veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartları ile MACFit kulüplerinde yapılacak yeni ve peşin ödemeli yıllık üyelik işleminde geçerli 1.000 TL indirim kampanyası ve yıllık peşin üyeliklerde 7 taksit kampanyası birleştirilebilir. • Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. 05 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve sadece 1.000 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 05.07.2024 - 31.07.2024 Son 8 gün

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.