Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximum'dan 7.500 TL Ve Üzeri Peşin Giyim Alışverişlerinize Faizsiz 4 Taksit Fırsatı!

1 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında yapacağınız 7.500 TL ve üzeri peşin giyim alışverişlerinize 4 aya kadar faizsiz taksitlendirme fırsatı!

Maximum'dan 7.500 TL ve üzeri Peşin Giyim Alışverişlerinize Faizsiz 4 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

01.06.2023 - 01.07.2023

Taksitlendirme talebinizi; • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım adımlarını takip ederek iletebilirsiniz. Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar Kampanya Detayları: 1. Faizsiz taksitlendirme işlemi yalnızca İşCep veya Maximum Mobil kanallarımızdan yapılabilir. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 2. Peşin giyim alışverişlerinin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında giyim sektöründe yapılan 7.500-100.000 TL (dahil) arası peşin alışverişlerde faizsiz 2, 3 ve 4 taksit seçeneği için uygulanacaktır. 7.500 TL altı ya da 100.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. 3. Peşin giyim alışverişlerinin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep veya Maximum Mobil kanallarımızdan 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme talepleri için yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır. 4. Kampanya sadece giyim, giyim aksesuarı, optik ve ayakkabı sektöründe yer alan firmalardan yapılacak peşin alışverişlerde geçerli olacaktır. E-ticaret sitelerinden yapılan peşin işlemler kampanyaya dahil değildir. 5. Taksitli işlemler için İşCep veya Maximum Mobil kanallarımızdan faizsiz ilave taksit imkanı bulunmamaktadır. 6. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. 7. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır. İşlem tarihi ile hesap kesim tarihi aynı olması durumunda faizsiz taksitlendirme işlemi gerçekleştirilememektedir. 8. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya tarihleri dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 9. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir. Diğer taraftan, sonradan taksitlendirme işlemi gerçekleştirilen alışverişlerde bedeli hesaptan karşılanmak suretiyle, Maximum Mobil uygulamasından ve Şubelerimizden erken kapatılabilmektedir. Erken Kapatma işlemi bekleyen tüm taksitlerin ödenmesi suretiyle mümkün olabilmektedir. 10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.