Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximum Kart İle Hypeup’ta Tüm Üyelik Paketleri %50 İndirimli!

24 Ocak-30 Haziran 2023 tarihleri arasında İş Bankası kartınızla Hypeup’tan alacağınız üyelik paketlerinde %50 indirim fırsatı!

Hypeup görseli ve %50 indirim ibaresi.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

24.01.2023 - 30.06.2023

İş Bankası kartları ile 24 Ocak-30 Haziran 2023 tarihleri arasında Hypeup’tan satın alınan üyelikler; • Aylık tekrarlayan üyelik paketi: 6 ay boyunca 49.99 TL yerine 25 TL/ay • 6 aylık üyelik paketi: 209.99 TL yerine 105 TL, • 12 aylık üyelik paketi: 324.99 TL yerine 162.5 TL Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli asıl ve ek kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler, Aidatsız kartlar ve Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya Detayları: 1. Kampanya kapsamında kampanyaya dahil kartlarınızla Hypeup.app sitesinden başlatacağınız üyeliklerde : • Aylık tekrarlayan üyelik ücreti ilk 6 ay boyunca 49.99 TL yerine 25 TL/ay olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında yapılan üyeliklerin ilk 6 ayının bitmesinin ardından, aylık üyelik bedeli olarak Hypeup tarafından ilan edilen standart aylık üyelik ücreti olarak uygulanacaktır. • 6 aylık üyelik ücreti 209.99 TL yerine 105 TL olarak uygulanacaktır. • 12 aylık üyelik ücreti 324.99 TL yerine 162.5 TL olarak uygulanacaktır. 2. Maximum özellikli kredi kartlarına ve bankamatik kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez. 3. Hypeup.app sitesinden üyelik gerçekleştirildikten sonra aynı e-posta adresi ve şifre ile Hypeup IOS ve Android uygulamaları indirilerek de kullanılabilir. 4. İndirimden yararlanılabilmesi için kampanyaya dahil kartların kullanılması yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır. 5. Hypeup ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. 6. Üyelik süreci ve Hypeup içerikleri ile ilgili sorularınız için iletisim@hypeup.app e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 7. Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

01.09.2022 - 01.01.2023

Iş Bankası kartları ile 31 Aralık 2022’ye kadar Hypeup’tan satın alınan üyelikler; • Aylık tekrarlayan üyelik paketi: 6 ay boyunca 49.99 TL yerine 25 TL/ay • 6 aylık üyelik paketi: 209.99 TL yerine 105 TL, • 12 aylık üyelik paketi: 324.99 TL yerine 162.5 TL Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli asıl ve ek kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler, Aidatsız kartlar ve Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya Detayları: 1. Kampanya kapsamında kampanyaya dahil kartlarınızla Hypeup.app sitesinden başlatacağınız üyeliklerde : • Aylık tekrarlayan üyelik ücreti ilk 6 ay boyunca 49.99 TL yerine 25 TL/ay olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında yapılan üyeliklerin ilk 6 ayının bitmesinin ardından, aylık üyelik bedeli olarak Hypeup tarafından ilan edilen standart aylık üyelik ücreti olarak uygulanacaktır. • 6 aylık üyelik ücreti 209.99 TL yerine 105 TL olarak uygulanacaktır. • 12 aylık üyelik ücreti 324.99 TL yerine 162.5 TL olarak uygulanacaktır. 2. Maximum özellikli kredi kartlarına ve bankamatik kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez. 3. Hypeup.app sitesinden üyelik gerçekleştirildikten sonra aynı e-posta adresi ve şifre ile Hypeup IOS ve Android uygulamaları indirilerek de kullanılabilir. 4. İndirimden yararlanılabilmesi için kampanyaya dahil kartların kullanılması yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır. 5. Hypeup ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. 6. Üyelik süreci ve Hypeup içerikleri ile ilgili sorularınız için iletisim@hypeup.app e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.