Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Pazarama Online Alışveriş’inize Özel Kullanacağınız MaxiPuan Tutarı Kadar Ek İndirim!

Maximum Mobil'den yapacağınız Pazarama Online alışverişinize kullanacağınız MaxiPuan tutarı kadar ek indirim fırsatı!

Pazarama Online Alışveriş’inize özel kullanacağınız MaxiPuan tutarı kadar ek indirim!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

23.05.2024 - 31.05.2024

23-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximum Mobil'den MaxiPuan ve PazaramaPuan kullanarak yapacağınız Pazarama Online alışverişinizde kullanacağınız puan tutarı kadar, 150 TL’ye varan ek indirim fırsatından faydalanın. Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar Kampanya Detayları: • Kampanya kapsamında Pazarama Online’da gerçekleştirilen alışverişin sepette ödeme adımında, müşteri tarafından kullanılacak MaxiPuan ve PazaramaPuan tutarı kadar anında tüm indirimlere ek indirim yansıtılacaktır. Puan kullanımına istinaden yansıtılacak ek indirim 150 TL ile sınırlıdır. • İndirim tutarı hesaplamasında, alışveriş ödemesinde kullanılan MaxiPuan ve PazaramaPuan toplamı dikkate alınacaktır. •İndirimden yararlanmak için sipariş tutarının tamamının puan ile ödenmemesi gerekmektedir. • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilecek ve en fazla 150 TL indirim kazanabilecektir. İndirim kazanabilmek için herhangi bir asgari harcama tutarı bulunmamaktadır. • Kampanya kapsamında sadece Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılacak Pazarama Online alışverişleri dahil olup, Pazarama'da bulunan Kuyum, Market Siparişi, Araçta Öde, Ulaşım Kartları, Dijital Kod Market ve Pazarama Tatil alanlarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. • Kampanya, Pazarama’nın diğer kampanyalarıyla birleştirilebilir. • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, uygulanan indirim iptal edilecek, kullanılan MaxiPuan, PazaramaPuan ve kalan tutar (müşteriden tahsil edilen) alışveriş yapılan karta iade edilecektir. • Kampanyanın yürütülmesinden Pazarama sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Pazarama kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

20.12.2023 - 24.12.2023

20-24 Aralık 2023 tarihleri arasında Pazarama Online Alışveriş’te MaxiPuan ve PazaramaPuan kullanarak yapacağınız alışverişinizde kullanacağınız puan tutarı kadar, 100 TL’ye varan ek indirim fırsatından faydalanın. Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar Kampanya Detayları:
  • Kampanya kapsamında Pazarama Online’da gerçekleştirilen alışverişin sepette ödeme adımında, müşteri tarafından kullanılacak MaxiPuan ve PazaramaPuan tutarı kadar anında tüm indirimlere ek indirim yansıtılacaktır. Puan kullanımına istinaden yansıtılacak ek indirim 100 TL ile sınırlıdır.
  • İndirim tutarı hesaplamasında, alışveriş ödemesinde kullanılan MaxiPuan ve PazaramaPuan toplamı dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilecek ve en fazla 100 TL indirim kazanabilecektir. İndirim kazanabilmek için herhangi bir asgari harcama tutarı bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında sadece Pazarama Online’dan gerçekleştirilen alışverişler dahil olup, Pazarama'da bulunan Kuyum, Market Siparişi, Araçta Öde, Ulaşım Kartları, Dijital Kod Market ve Pazarama Tatil alanlarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
  • Kampanya, Pazarama’nın diğer kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, uygulanan indirim iptal edilecek, kullanılan MaxiPuan, PazaramaPuan ve kalan tutar (müşteriden tahsil edilen) alışveriş yapılan karta iade edilecektir.
  • Kampanyanın yürütülmesinden Pazarama sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Pazarama kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.