Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Petrol Ofisi Öde-Geç Alışverişlerinizde %2 İndirim!

Maximum Mobil Petrol Ofisi Öde-Geç ile 31.03.2022 tarihine kadar Öde-Geç anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında yaptığınız benzin ya da dizel yakıt alımlarınızda %2, MercedesCard sahiplerine %4 indirim!

petrol ofisi ödegeç ile %2 indirim

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

27.09.2021 - 31.03.2022

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart, PatiKart) ve Bankamatik kartları kampanyaya dahildir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil Öde-Geç veya İş Bankası kredi kartınızın temassız Öde-Geç özelliği ile yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: • Petrol Ofisi Positive Card ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. • Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. • Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Ödül kullanımı: Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılan alışveriş anında %2 indirim yansımaktadır. Ek Koşullar: Maximum Mobil Öde-Geç ile kampanyadan faydalanmak için alışverişinizin İş Bankası kredi kartları ve Bankamatik kartlar ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kampanyadan faydalanabilmek için Maximum Mobil Öde Geç ile yakıt alımı yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartları ile temassız öde-geç özelliği kullanılamamaktadır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirim ve işlemlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

01.05.2021 - 15.08.2021

Petrol Ofisi Öde-Geç Alışverişlerinizde %2 İndirim!

Maximum Mobil Öde-Geç veya İş Bankası kredi kartınızın temassız Öde-Geç özelliği ile 15 Ağustos 2021'e kadar Öde-Geç anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yaptığınız akaryakıt ya da otogaz alımlarınızda %2 indirim! Kampanyaya dâhil olan işlemler:
  • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart, PatiKart) ve Bankamatik kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil Öde-Geç veya İş Bankası kredi kartınızın temassız Öde-Geç özelliği ile yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:
  • Petrol Ofisi Positive Card ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Ödül kullanımı: Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılan alışveriş anında %2 indirim yansımaktadır. Ek Koşullar:
  • Maximum Mobil Öde-Geç ile kampanyadan faydalanmak için alışverişinizin İş Bankası kredi kartları ve Bankamatik kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  • Bankamatik Kartı ile kampanyadan faydalanabilmek için Maximum Mobil Öde Geç ile yakıt alımı yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartları ile temassız öde-geç özelliği kullanılamamaktadır.
  • Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirim ve işlemlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.