Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Üstü Kalsın Talimatınıza 300 TL'ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

İş Bankası bireysel kredi kartınıza Üstü Kalsın talimatı verin ya da mevcuttaki talimat tutarınızı artırın, birikim yaparken 300 TL’ye varan MaxiPuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

Üstü Kalsın Talimatınıza 300 TL'ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

20.03.2023 - 30.04.2023

Üstü Kalsın talimatı ile kredi kartı dönem borcunuzu önceden seçilen yuvarlama tutarından birini seçerek yuvarlayabilir, yuvarlamadan oluşan farkı yatırım hesabına aktarabilir ve bu tutarın TTA-İş Portföy Altın Fonu'nda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. 16 Mart–30 Nisan tarihleri arasında İş Bankası kredi kartınızda var olan Üstü Kalsın talimatınızı 500 TL’ye artırmanız ya da aynı tutarda yeni talimat vermeniz durumunda 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL’ye artırmanız ya da aynı tutarda yeni talimat vermeniz durumunda 150 TL MaxiPuan kazanın. Üstelik iki kartınıza Üstü Kalsın talimatı vererek toplamda 300 TL ‘ye varan MaxiPuan kazanabilirsiniz. Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (talimat vermenizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamaları telefonunuza indirin Maximum Mobil’i indirin İşCep’i indirin Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel ve asıl kredi kartları kampanyaya dahil olup, Üstü Kalsın talimat verebilmek için müşterilerimizin yatırım hesabı olması gerekmektedir. Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler Kampanya Detayları: Mevcutta Üstü Kalsın Talimatı Olanlar için:
  • Kampanya kapsamında mevcut talimatın 500 TL’ye yükseltilmesi durumunda 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL’ye yükseltilmesi durumunda kart başına 150 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
  • Birden fazla kredi kartındaki Üstü Kalsın talimatının yükseltilmesi durumunda en fazla iki talimat güncellemesinden MaxiPuan kazamı söz konusu olacaktır. Dolayısı ile bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  • MaxiPuan kazanımı sonrasında talimatın en az 6 ay boyunca düzenli olarak devam ettirilmesi/yuvarlamanın aktif olması gerekmektedir. İptal edilen talimatlar için yüklenen MaxiPuanlar kıstelyevmli olarak geri alınacaktır (Örneğin kampanya kapsamında Nisan 2023 döneminde Üstü Kalsın talimatını güncelleyen müşterimiz Ağustos ayında talimatını iptal ederse; yüklenen MaxiPuanların %50’si (yarısı) geri alınacaktır.
Mevcutta Üstü Kalsın Talimatı Olmayanlar için:
  • Kampanya kapsamında 500 TL tutarında yeni talimat verilmesi durumunda 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL tutarında yeni talimat verilmesi durumunda 150 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
  • Birden fazla kredi kartına Üstü Kalsın artırım talimatı verilmesi durumunda en fazla iki talimat güncellemesinden MaxiPuan kazamı söz konusu olacaktır. Dolayısı ile bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  • MaxiPuan kazanımı sonrasında talimatın en az 6 ay boyunca düzenli olarak devam ettirilmesi/ yuvarlamanın aktif olması gerekmektedir. İptal edilen talimatlar için yüklenen MaxiPuanlar kıstelyevmli olarak geri alınacaktır. (Örneğin kampanya kapsamında Nisan 2023 döneminde Üstü Kalsın talimatı veren müşterimiz Ağustos ayında talimatını iptal ederse; yüklenen MaxiPuanların %50’si (yarısı) geri alınacaktır.
Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğiniz MaxiPuan’lar, kampanya tarihleri içerisinde verdiğiniz Üstü Kalsın talimat tutarları üzerinden hesaplanacaktır. Bir müşteri yeni talimat ve mevcut talimatları güncelleyerek kampanyadan en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonraki 15 iş günü içerisinde talimatın aktif olması kontrolü yapılarak en son kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 30 Haziran 2023'tür (bu tarih dâhil). Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır. MaxiPuan kazanımı sonrasında talimatın iptal edilmesi durumunda kazanılan MaxiPuanlar kıstelyevmli olarak geri alınacaktır. Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.