Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Visa Logolu İş Bankası Kredi Kartınıza Temassız Toplu Ulaşımda %30 İndirim!

19-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarınız ile toplu ulaşımda yapacağınız temassız ödemelerinizde %30 indirim kazanın!

Visa Logolu İş Bankası Kredi Kartınıza Temassız Toplu Ulaşımda %30 İndirim!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

19.09.2023 - 30.09.2023

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Visa logolu ve temassız özellikli bireysel İş Bankası kredi kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartı, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler. Kampanya döneminde gerçekleştirilen işlemlerin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya koşulları: Kampanya 19-30 Eylül 2023 tarihleri arasında toplu ulaşımda temassız ödemenin geçerli olduğu tüm illeri kapsamaktadır. 9-18 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul toplu ulaşımda geçerli olan kampanya kapsamında, yapılan temassız toplu ulaşım ödemeleri için hak kazanılan indirimler ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılmaktadır. Aynı gün kampanya koşullarına uygun işlemler de kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Temassız kartınız toplu ulaşımda kullanıldığında geçerli olacak ücret, tek kullanımlık bilet fiyatı ve hatta göre uygulanacak sınırlı kullanım bilet ücreti tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. Geçerli ücret ve ulaşım hatları Visa veya Bankamız tarafından belirlenmemektedir. Geçerli ücret ve hat bilgisi için ilgili yetkili idari otorite/kuruluş ile irtibata geçebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca en fazla 150 TL indirim kazanabilir. 9 Eylül’de İstanbul toplu ulaşım ödemeleri için başlatılan kampanya kapsamındaki işlemler de bu indirim tutarına dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Diğer Kampanyalar

Europcar'da %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit ibaresi

Europcar'dan Araç Kiralamada %30 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %10 ekstra indirim kazanın!

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde 500 TL'ye varan MaxiPuan kazanın!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 4.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.