Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Kartlarım

Maximum Mobil üzerinden İş Bankası kartlarınıza ilişkin tüm işlemlerinizi takip edebilir, kartlarınızın özelliklerini yönetebilirsiniz.

Kart Yönetimi

Maximum Mobil’den dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek Ayarlar menüsünden; • Maximum Mobil üzerinden yapacağınız işlemlerde “Varsayılan Kart” olarak belirleyebilirsiniz. • Mobil temassız özelliğini aktifleştirerek temassız işlemlerinizi cep telefonunuz (Android 5.0 işletim sistemine sahip NFC uyumlu) ile gerçekleştirebilirsiniz. • İlgili kartınızın şifresini belirleyebilir/değiştirebilirsiniz. • Hesap özetinizin eposta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. • Kayıp veya çalıntı gibi durumlarda kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz. • Dilediğiniz zaman kartınızın limitinin artırılmasını veya otomatik limit artışı yapılmasını sağlayabilirsiniz. • Tercihiniz doğrultusunda kartınızı internet alışverişlerine, eposta/telefon aracılığı ile yapılan işlemlere, nakit benzeri işlemlere veya yurtdışından yapılacak işlemlere açıp, kapatabilirsiniz. • Kartınızı kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama gibi sektörlerde işleme kapatabilir veya dilediğinizde yeniden açabilirsiniz. Ayrıca, Maximum Mobil üzerinden kartlarınızın teslim adres değişikliğini yapabilir ya da dilerseniz geçici adres belirleyebilirsiniz. • Son kullanım tarihi yaklaşan kartlarınız için Maximum Mobil’ de kartınızın mevcut teslim adresinize gönderilmesine veya teslim adresinizin değiştirilmesine ilişkin bilgilendirme mesajı çıkmaktadır. Maximum Mobil ekranında tercihinizi belirterek, kartınızın mevcut adresinize teslim edilmesini talep edebilir veya yeni bir teslim adresi belirleyebilirsiniz. • Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda Maximum Mobil’ de kapattığınız ve yenisi gönderilecek kartınız için mevcut teslim adresinizden farklı olarak geçici bir adres ve bu adresin geçerli olacağı süreyi tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız geçici süre boyunca, geçici adresiniz yeni teslim adresiniz olarak kullanılacak olup, bu süre zarfında tüm kartlarınız geçici adresinize teslim edilecektir. • Maximum Mobil’de “Kartlarım/Kart Seçimi/Kart Ayarlarım/Diğer Ayarlar” menülerini takip ederek, istediğiniz zaman kartlarınızın mevcut teslim adresini “ev” veya “iş” olarak değiştirebilirsiniz.

İşlemlerim/Harcamalarım

İş Bankası kartlarınızla nerede, ne kadar harcadığınızı tüm detaylarıyla görebilir, peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz. Peşin faiz oranları ve ayrıntılı bilgi Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesinden dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek “İşlemler” menüsünden kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri takip edebilir, güncel işlemlerinizi ve işlem detaylarınızı görüntüleyebilir, son 12 aylık hesap döneminize ait işlemlerinize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesinden dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek “Taksitler” menüsünden tüm taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki “Tüm Kart Harcamalarım” menüsünü seçerek son bir yıl içinde yapmış olduğunuz harcamalarınızı sektörler bazında görebilir ve takip edebilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasına eklemiş olduğunuz diğer banka kartları ile yalnızca Maximum Mobil üzerinden yapmış olduğunuz işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Maximum Mobil’den harcama kontrolü özelliğini aktif hale getirerek, seçeceğiniz bir kredi kartınız, toplam kart harcamanız veya belirli kategoriler için takip etmek istediğiniz harcama miktarınızı önceden belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz harcama limitine ulaştığınızda anlık bildirimler alabilir, yapacağımız hatırlatma ile aylık bütçenizi ve harcamalarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Maximum Mobil’den hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden ertelemeye uygun kısmını 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. (Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarına ait işlem tutarları ertelenebilir borç tutarına dahil edilememektedir)

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.