Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

KTTO Logolu Maximiles Business Kart

Kıbrıs Türk Ticaret Odası üyesiyseniz KTTO Logolu Maximiles Business Kart ile ayrıcalıklı bir dünya sizi bekliyor!

  • Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) üyesiyseniz size özel geliştirilen KTTO Logolu Maximiles Business kart ile yaptığınız şirket harcamalarınızı uçak biletine dönüştürebilir, her 500 TL'lik alışverişte 1 MaxiMil kazanabilirsiniz.*
  • Ayrıca, Maximum üye işyerlerinden ticari alışverişlerinizi taksitle yapabilir, alışverişlerinizden kazandığınız MaxiPuanları da birebir değerde MaxiMil'e çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.
Maximiles Business Kredi Kartı

MaxiPuan/MaxiMil kazandıran KTTO Logolu Maximiles Business kart ile;
  • İlk 6 ay için kart ücreti istisnasından yararlanabilir,
  • %20 daha fazla MaxiPuan/MaxiMil kazanabilirsiniz.
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Logolu Maximiles Business kart başvurunuz için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

KTTO Logolu Maximiles Business Kart Detayları

  • KTTO Logolu Maximiles Business ilk kart ücreti 6. ay ekstresine yansıtılacaktır.
  • KTTO Logolu Maximiles Business kredi kartı ile gerçekleştirilen alışverişlerden kazanılan MaxiPuan/MaxiMil tutarı* ve bu tutarın %20’sine denk gelen MaxiPuan/MaxiMil ekstra olarak kart sahibine hediye edilecektir. Şirket interaktif müşteri numarası bazında bir müşterinin kazanabileceği %20 ekstra MaxiPuan ve MaxiMil toplamı azami 200 MaxiPuan/MaxiMil olabilecektir. %20 ekstra MaxiPuan/MaxiMiller yıllık bazda hesaplanacak olup, takip eden yılın Ocak ayında müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek harcamaya sahip KTTO Logolu Maximiles Business kartına yüklenecektir. Örneğin, şirket interaktif numarasında bazında 2019 yılı boyunca toplam 200 MaxiPuan ve 100 MaxiMil kazanılmış olması halinde, bu tutarların %20’sine denk gelen ekstra 40 MaxiPuan ve 20 MaxiMil 2020 Ocak ayı içerisinde yüklenecektir. Hediye MaxiPuan/MaxiMil yüklenebilmesi için yükleme tarihinde şirket interaktif müşteri numarası altında kullanılabilir durumda asgari bir adet KTTO Logolu Maximiles Business kart bulunması gerekmektedir.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş., KTTO Logolu Maximiles Business kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.