Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Business Kredi Kartı

Maximiles Business ile ticari harcamalarınızı millere dönüştürün, iş seyahatlerinizde kullanın!

Maximiles Business tüm şirket harcamalarınız için artık hep yanınızda!

  • İş seyahati, konaklama, akaryakıt alımı gibi genel ticari faaliyet harcamalarınızın yanı sıra, ürün ve hizmet alımları da dahil olmak üzere tüm şirket ihtiyaçlarınız için Maximiles Business Kart’ınızı kullanabilir, tüm harcamalarınızdan MaxiMil kazanabilir, biriken MaxiMilleriniz ile uçak bileti alabilir, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu işlemlerinizde kullanabilirsiniz.
maximiles business kredi kartı
  • Ayrıca, Maximiles Business kartınız ile akaryakıt, gıda, ofis malzemeleri, cep telefonu harcamaları da dahil olmak üzere 400.000’i aşan Maximum üye kuruluşundan 18 aya varan taksitlerle ticari alışverişlerinizi yapabilir, yaptığınız alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir ve kazandığınız puanları da MaxiMile çevirerek uçak bileti alımında , yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu işlemlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Maximiles Business kartın diğer uçuş kartlarına göre önemli bir farkı var: Bölge ve yolcu kotaları olmadan, uçak biletinizi fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz!
  • Üstelik Maximiles Business sadece uçuş kartı değil. Maximiles Business kartınız ile ticari ihtiyaçlarınız için nakit avans çekebilir, çektiğiniz nakit avansı taksitlendirebilir, tedarikçilerinden gerçekleştirdiğiniz peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir veya vadelendirebilir, ayrıca nakit ihtiyaçlarınızın arttığı dönemlerde hesap özetinizi erteleyebilirsiniz.
  • Gerçek kişi tacir müşterimizseniz, Maximiles Business Kredi Kartı’na; İşCep üzerinden Kartlarım > Kart Başvuru > Ticari Kredi Kartı Başvuru adımlarını izleyerek, 7/24 kolayca başvurabilirsiniz. Başvurunuz anında değerlendirilecek ve kartınız iş adresinize teslim edilecektir.
Ticari harcamalarınızı Maximiles Business Kart ile yapın, kazandığınız millerle dilediğiniz yere uçun.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.