Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Nakit Avans

Nakit avansa mı ihtiyacınız var? Maximiles Business kartınızla nakit avans çekin, ödemelerinizi geciktirmeyin!

Nakit Avans Uygulama Detayları

  • Nakit Avans işlemi yapabilmeniz için kartınıza bu yetkinin tanımlanmış olması gerekir.
  • Asgari nakit avans işlem limitiniz 50 TL'dir. Yurt dışında gerçekleştirilen işlemlerde bu limit ilgili para biriminin karşılığıdır.
  • Kartınızın işlem anındaki kullanılabilir nakit çekme limiti kadar Nakit Avans kullanabilirsiniz. Yurt dışında gerçekleştirilen işlemlerde ise işlem anındaki kullanılabilir nakit çekme limitinin ilgili para biriminin karşılığı Nakit Avans kullanabilirsiniz. İşlem gerçekleştirdiğiniz Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekebileceğiniz tutar kartınızın kullanılabilir nakit çekim limitinden az olabilmekte, bu durumda ikinci bir işlem yapmanız gerekebilmektedir.
  • Nakit avans işleminize çekim tarihinden ödeme yapılana kadar günlük mevcut nakit avans faizi işletilecektir. Hesap özetinizdeki asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.
  • Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.