Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Business ile Temassız Ödeme

Maximiles Business’ınızın temassız özelliği sayesinde şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  • Maximiles Business kartlar temassız özelliğe sahip olabilmektedir. Kartınıza başvururken temassız özellikli isteyebilirsiniz.
  • Üzerinde temassız ödeme amblemini gördüğünüz okuyucuların bulunduğu ödeme noktalarında temassız özellikli Maximiles Business kartınızla ödeme yapabilirsiniz.
  • Temassız özellikli kartınızla ödeme yapmak için kartınızı kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.
  • Temassız özellikli Maximiles Business kartınızla 750 TL limitinin altında kalan işlemleri kart şifresi girmeden, 750 TL üzerindeki işlemleri ise şifre girerek yapabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 2.000 TL veya 10 adede ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak çipli bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.