Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Temassız Ödeme

Maximiles Black'inizin temassız özelliği sayesinde günlük alışverişlerinizde kaybettiğiniz dakikaları geri kazanın.

Maximiles Black'inizin temassız özelliği sayesinde kolayca alışveriş yapabilir, şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın kolayca ödeme yapabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizi temassız özellikli kredi kartınızla şifrenizi kullanarak da yapabilir, Maximiles Black dünyasının MaxiPuan bozdurma ve taksitlendirme gibi tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Temassız özellikli Maximiles Black'e buradan, Maximum Mobil’den, İşCep’ten ve Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Nasıl Temassız Alışveriş Yaparım?

Üzerinde temassız ödeme amblemi olan tüm ödeme noktalarında Maximiles Black'inizle temassız ödeme yapabilirsiniz. Maximiles Black'inizle temassız ödeme yapmak için onu kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.

Temassız İşlem Limiti Sayesinde Kolayca Alışveriş Yapın

Maximiles Black'lerin temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 750 TL'dir. Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 750 TL'ye ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 750 TL'lik işlem limitiniz yeniden kullanılabilir hale gelir ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.