Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla
Maximum Mobil ile Öde uygulaması ile elektronik ticaret alışverişlerinizde kart bilgilerinizi paylaşmadan kolay bir şekilde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Maximum Mobil ile öde nasıl kullanılır?

Bu ödeme yöntemini kullanabilmek için alışveriş yaptığınız internet sitesinde / mobil uygulamada sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinin yer aldığı sayfada Maximum Mobil ile Öde’yi seçmeniz gerekir. Seçim sonrasında açılan ekranda Bankamız sistemine kayıtlı cep telefonu numaranızı girmelisiniz. Cep numaranızı girmenizin ardından Maximum Mobil uygulaması yüklü cihazınıza bildirim gönderilir. Bu noktada;
  • Gelecek bildirime tıkladıktan sonra eğer Maximum Mobil uygulamasında login (şifre ile giriş yapmış) durumda iseniz kart seçim ekranına yönlendirilir; ödeme yapmak istediğiniz kartı seçer ve ödemeyi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bildirime tıkladığınızda eğer Maximum Mobil’e login değilseniz öncesinde login ekranına ve sonrasında kart seçimine yönlendirilirsiniz.
  • Maximum Mobil uygulaması yüklü cihazınıza bildirim gelmediği ya da gelen bildirime tıklamadığınız durumlarda telefonunuzdan Maximum Mobil’e login olarak +12 menüsünden “Ödeme Onayı” menüsüne giderek bu menü altından işleminizi seçerek ödeme işleminizi tamamlama imkanı da bulunmaktadır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.