Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Ödeme Erteleme

Maximiles hesap özetinizi erteleyip rahat bir nefes almak için ödeme erteleme ayrıcalığından yararlanın

Maximiles'ınızla yaptığınız tek ödemeli alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Peşin işlemleri erteleme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar Maximum Mobil uygulaması üzerinden, İşCep'ten, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724'den ya da şubelerimizden iletmeniz yeterli.
TL
Alışveriş Tutarı

Erteleme Sayısı

Ödenecek Faiz Tutarı (KKDF & BSMV Dahil)

Ödenecek Toplam Tutar

Ödeme Erteleme Hesaplama

Erteleme yapmak istediğiniz alışveriş tutarını girdikten sonra erteleme sayısı seçeneklerinden birini seçerek ödeme planınızı görüntüleyebilirsiniz. Hesaplama sonrasında, Ödenecek Faiz Tutarı (KKDF & BSMV Dahil) ve Ödenecek Toplam Tutar bilgileri ayrı ayrı görüntülenebilecektir. İhtiyaç halinde yeniden hesaplama yaparak farklı ödeme seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.
Faiz Tablosu:
Erteleme Süresi 50 TL ve Üzeri (Türkiye Şubelerine ait kartlar) 50 TL ve Üzeri (KKTC Şubelerine ait kartlar)
1 AY % 4,25* % 4,63**
2 AY % 4,25*% 4,63**
3 AY % 4,25* %4,63**
* BSMV ve KKDF hariç olarak gösterilmiştir. **BSİV hariç olarak gösterilmiştir. Maximiles.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır. Ödeme Erteleme Talep Edebileceğiniz Kanallar:
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim adımlarını takip ederek,
  • İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
  • İnternet Şubemiz > Kredi Kartlarım > Kampanyalar > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
  • 0850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
  • Şubelerimize başvurarak talebinizi iletebilirsiniz.
Uygulama Koşulları: 1. Eğitim, sağlık ve kamu sektörlerinden yaptığınız 50TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. 2. Erteleme talebinizi, hesap kesim tarihinize kadar, işleminizi yaptığınız gün Maximum Mobil üzerinden, işlemin dönem içi hareketlerinize yansıdığı günden itibaren ise Maximum Mobil ve diğer kanallardan iletebilirsiniz. 3. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz. 4. Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir. 5. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı erteleme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi erteleyebilirsiniz. 6. Her bir alışverişiniz için bir defa erteleme talebinde bulunabilirsiniz. 7. Taksitlendirdiğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır. 8. Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 9. Erteleme işlemi, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. 10. Erteleme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. 11. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahil değildir. 12. Bireysel özellikli kredi kartları ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahildir. 13. Erteleme işlemleri için alınmakta olan peşin faiz, ilk hesap kesim tarihinde kredi kartınıza yansıtılacaktır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.