Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles ile Taksit Ekle

Maximiles'ınızla yaptığınız taksitli alışverişlere ilave taksit ekleme özelliğini şimdi keşfedin.

Maximiles'ınızla üye işyerlerinde taksitli olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize taksit ekleyerek ödemelerinizi daha uzun vadede rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Taksitlendirme Talebinizi:
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Hareketleri > İşlemlerim adımlarını takip ederek,
  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Hareketleri > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
  • Şubelerimize başvurarak iletebilirsiniz.

Uygulama Koşulları

1. Taksit Ekle işlemi asgari 50 TL ve üzeri taksitli işlemler için geçerlidir, azami bir işlem tutarı ise bulunmamaktadır. 2. Taksitli işlemlere ek taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Ek taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz. 3. Herhangi bir taksiti hesap özetine borç kaydedilmiş, ancak bekleyen taksitleri bulunan işlemler için ek taksit talep edilemez. 4. Ek taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi, taksitli işlemin yapıldığı sektör için belirlenmiş olan azami taksit sayısını geçemez. 5. Taksit ekle uygulaması kapsamında işlemi bulunan kartlar için, ek taksit uygulanmış işleme ait bekleyen taksitlerin tamamı karta borç kaydedilene veya işlemin ek taksit kısmı erken kapatılana kadar hesap kesim tarihi değişikliği yapılamaz. 6. Vade farklı taksitli satış (Maximum Fırsat) işlemleri, sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde taksit ekle yapılamaz. 7. Bireysel kredi kartlarıyla yapılan ek taksit işlemleri dolayısıyla müşterilerimizden peşin faiz tahsil edilir. Söz konusu peşin faiz tutarı işlemin yapıldığı ay içinde üretilecek olan ilk hesap özetine borç kaydedilecektir. 8. Maximum Mobil ve İşCep uygulamasındaki kredi kartı hareketleri arasından sadece yanında “Artı Taksit” ifadesi yer alan taksitli alışverişler için taksit ekle işlemi yapılabilmektedir. Uygulama kapsamında tahsil edilecek akdi faiz oranlarına aşağıdaki tabloda yer verilmiştir.
Ek Taksit Sayısı Faiz Oranı (BSMV ve KKDF Hariç)
Türkiye Bireysel Kartlar 2-16 Ay %3,66*
KKTC Bireysel Kartlar 2-16 Ay %3,33**
* BSMV ve KKDF hariç olarak gösterilmiştir. **BSİV hariç olarak gösterilmiştir. Maximiles.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.