Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Temassız Ödeme

Maximiles’ınızın temassız özelliği sayesinde günlük alışverişlerinizde kaybettiğiniz dakikaları geri kazanın.

Maximiles’ınızın temassız özelliği sayesinde 750 TL'den düşük tutarlı işlemlerinizi şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizi temassız özellikli kredi kartınızla şifrenizi kullanarak da yapabilir, Maximiles dünyasının MaxiPuan/MaxiMil kazanma ve sonradan taksitlendirme gibi tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Temassız özellikli Maximiles’a buradan, Maximum Mobil’den, İşCep’ten ve Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Nasıl Temassız Alışveriş Yaparım?

Üzerinde temassız ödeme amblemi olan tüm ödeme noktalarında Maximiles’ınızla temassız ödeme yapabilirsiniz. Maximiles’ınızla temassız ödeme yapmak için onu kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.
Temassız özellikli Maximiles kredi kartınızla 750 TL ve altındaki temassız işlemleri şifresiz olarak, 750 TL ve üzerindeki temassız işlemleri ise kartınızın şifresini kullanarak tamamlayabilirsiniz.

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.