Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmadan Maximiles Business Sanal Kartınızla yapabilirsiniz.

Maximiles Business Sanal Kart Nedir?

Maximiles Business Sanal Kart, Maximiles Business Kart’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Ticari Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır.

Maximiles Business Sanal Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Maximum İşyerim uygulamasının Kart Ayarları menüsünden “Ticari Sanal Kart İşlemlerini Yapabilir”i işaretledikten sonra “Sanal Kart Limit Belirleme Yüzdesi” belirleyerek yapabilir,
  • Şubelerimize başvurarak asıl kartınızı yetkilendirip ticari sanal kartınızı hemen oluşturabilirsiniz.
Örneğin limiti 10.000 TL olan bir kart için limit belirleme yüzdesinin %80 olarak tanımlamanız halinde kartınıza bağlı olarak üretilecek Ticari Sanal Kart için tek seferde en fazla 8.000 TL tutarında limit belirlenebilecektir.

Maximiles Business Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

Maximiles Business Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiMil kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximiles Business Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit belirlemeniz gerekir. Ticari Sanal Kartınıza limit belirleme için Maximum İşyerim veya Maximum Mobil uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz limitin süresi sona erdiğinde, Ticari Sanal Kart'ınızdaki limit otomatik olarak sıfırlanır. Dilerseniz kendiniz de Maximum İşyerim veya Maximum Mobil'den limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz saatlik, haftalık ve aylık dönemler için otomatik limit belirlemetalimatı verebilirsiniz. Maximiles Business Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximiles Business Kart’ınıza aktarılır, Ticari Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. Ticari Sanal Kart için belirlenen limit asıl kartın kullanılabilir limitinden düşülmemektedir, söz konusu limitin kullanılmayan kısmını asıl kartınızla yapacağınız işlemlerde kullanabilirsiniz. Örneğin, 10.000 TL limiti olan bir asıl karta bağlı sanal kart için 1 hafta süreyle 2.000 TL limit belirlenmiş ve bu sanal kartla 500 TL tutarında işlem yaptığınızda asıl ticari kredi kartınız ile 9.500 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz. Maximiles Business Sanal kart başvurunuzdan sonra kartınızı hemen kullanmak için Maximum İşyerim veya Maximum Mobil’den yapılabilecek işlemler;
  • Sanal kart oluşturma
  • Limit belirleme
  • Limit sıfırlama
  • Sanal kart iptali
  • Otomatik limit belirleme talimatı verme/iptal işlemleri

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.