Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Antonina'da %25’e Varan İndirim Ayrıcalığı!

25 yılı aşkın süredir kültürel keşiflerin öncüsü olan Antonina, sanat tarihçileri, rehberler ve arkeologlardan oluşan deneyimli kadrosuyla, dünyanın dört bir yanına sürdürülebilir kültür hizmeti sunmaktadır. Antonina'nın yurt içi ve yurt dışındaki turları, farklı coğrafyaları, milletleri, tarihleri ve gelenekleri birleştirerek, sizlere unutulmaz bir deneyim sunar.

Antonina'da %25’e Varan İndirim Ayrıcalığı!
Başlangıç - Bitiş Tarihi 01.02.2024 - 31.12.2024
Maximiles Black kart sahiplerine özel my Visa üyeliklerinde indirim fırsatı ile entelektüel seviyenizi yükseltin ve Antonina'nın sunduğu keşif dolu anları yaşayın. Antonina ayrıcalıklarıyla, kültür ve tarih dolu bir yolculuğa çıkmak her zamankinden daha cazip. Maximiles Black kredi kartı sahibi olmak için: İşCep ve Maximum Mobil uygulamalarından ya da size en yakın İş Bankası Şubesi'nden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximiles Black asıl ve ek kredi kartları Kampanya Koşulları: • Kampanya Visa Europe Limited (“Visa”) ve Antonina Turizm tarafından düzenlenmektedir. • Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir. • İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, Antonina Turizm tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir. • Kazanılan indirim tutarının iadesi, işlemin gerçekleştiği günden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine ‘Visa Kampanya İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. • Kampanyalardan yararlanmak için kod alınması gerekmektedir. Kampanya kodunu almak için https://my.visa.com.tr/tr üzerinden hesap oluşturup İstanbul Kültür Turları için https://my.visa.com.tr/tr/node/45, yurtdışı turları için https://my.visa.com.tr/tr/node/46 ve yurtiçi turları için https://my.visa.com.tr/tr/node/47 sayfalarındaki kampanya kodu butonuna tıklamanız gerekmektedir. İstanbul Kültür Turları tıklayın. Yurtdışı turları için tıklayın. Yurtiçi turları için tıklayın. Ek koşullar: Bu kampanyanın düzenleyicisi Antonina Turizm olup, kampanyaya dair bütün sorumluluk düzenleyiciye aittir. Antonina Turizm mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Antonina Turizm kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya koşullarında değişiklik yapılması ve herhangi sebeple gerekmesi halinde Kampanya’nın sonlandırılması durumunda yeni koşullar Visa tarafından my.visa.com.tr’de yayınlanacaktır. Kampanyalardan faydalanılabilmesi için https://my.visa.com.tr/tr üzerinden hesap oluşturulması gerekmektedir.
Başlangıç - Bitiş Tarihi 01.02.2024 - 31.12.2024

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı Kampanya Görseli.

Çiçeksepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınızla Çiçeksepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.