Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

İş Bankası Ticari Kart Sahibi Olanlar Hepsiburada İle Maç Keyfini Katlıyor!

İş Bankası Visa Ticari Kredi veya Bankamatik Kartınız ile Hepsiburada'dan TV alışverişi yapın anında 2000 TL’ye varan indirim kazanın!

İş Bankası Ticari Kart Sahibi Olanlar Hepsiburada İle Maç Keyfini Katlıyor!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

24.11.2022 - 05.12.2022

Kampanya Koşulları:
 • Kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir.
 • 24 Kasım 2022 12:00 - 5 Aralık 2022 23:59 tarihleri arasında tek seferde 10.000 TL-20.000 TL arası (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsi Papel, kargo bedeli hariç) seçili televizyon alışverişlerinde sepette anında 1.000 TL, 20.000 TL ve üzeri seçili televizyon alışverişlerinde sepette anında 2.000 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya linkteki ürünlerde geçerlidir.
 • 1.000 TL indirim kampanyası 1.200 adet, 2.000 TL indirim kampanyası 400 adet ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin İş Bankası Visa logolu ticari kredi kartı veya bankamatik kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Hak ediş durumuna göre 1.000 TL ya da 2.000 TL indirim, Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.
 • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
 • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar İş Bankası, Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. İş Bankası, Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
 • Kampanyanın yürütülmesinden İş Bankası, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

07.11.2022 - 17.12.2022

İş Bankası Ticari Kart Sahibi Olanlar Hepsiburada İle Maç Keyfini Katlıyor!

İş Bankası Ticari Kredi veya Banka Kartınız ile Hepsiburada'dan TV alışverişi yapın anında 2000 TL’ye varan indirim kazanın!

Daha fazla göster

Kampanya Koşulları: • 07 Kasım 2022 00:00 -17 Kasım 2022 23:59 tarihleri arasında tek seferde 10.000 TL-20.000 TL arası (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsi Papel, kargo bedeli hariç) seçili televizyon alışverişlerinde sepette anında 1.000 TL, 20.000 TL ve üzeri seçili televizyon alışverişlerinde sepette anında 2.000 TL indirim uygulanacaktır. • Kampanya linkteki ürünlerde geçerlidir. https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/efsane-kasim-visa-ile-televizyonlarda-2000-tl-ye-varan-aninda-indirim • 1.000 TL indirim kampanyası 2.000 adet, 2.000 TL indirim kampanyası 500 adet ile sınırlıdır. • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin İş Bankası Visa logolu ticari kredi kartı veya banka kartı ile yapılması gerekmektedir. • Hak ediş durumuna göre 1.000 TL ya da 2.000 TL indirim, Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır. • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. • Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. • Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb.) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir. • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar İş Bankası, Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. İş Bankası, Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar. • Kampanyanın yürütülmesinden İş Bankası, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diğer Kampanyalar

Çeşitli konser görselleri ve BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix.com web ...

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan Fırsatı!

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximiles Black'inize özel %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, sadece www.biletix....

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

30 Haziran 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalı...

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim görseli ve %50 indirim ibaresi.

Maximiles Black'le yapacağınız otopark ödemelerinizde %50 indirim!

Maximiles Black ile havalimanı otoparkları dahil tek seferde 200 TL ve üzeri tutardaki tüm otopark ödemelerinizde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yap...

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.