Skip to content
Kart Başvurusu Yap Seyahatini Planla

Maximiles Black İle Online Alışverişlerinize 100 TL İndirim!

28 Şubat 2022 tarihine kadar Visa Signature logolu Maximiles Black kredi kartınız ile seçili yurt dışı elektronik, kitap, müzik, aksesuar, kozmetik, spor malzemeleri ve dijital ürün sektörlerinden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri online harcamanızda 100 TL indirim kazanın!

Elinde kutu tutan bir kadın görseliyle birlikte 100 TL indirim ve Maximiles Black'e Özel ibaresi.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımıza Kredi Kartı Kampanyalar | Maximiles adresinden göz atabilirsiniz.

Geçmiş Kampanyalar

15.10.2021 - 01.03.2022

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Visa Signature logolu Maximiles Black kredi kartları Kampanya koşulları: • Kampanya Visa Europe Limited (“Visa”) tarafından düzenlenmektedir. • Kampanya 28 Şubat 2022 tarihine (bu tarih dâhil) kadar geçerlidir. Visa, koşullar ve Kampanya’nın gidişatına göre Kampanya’yı 28 Şubat 2022 tarihinden önce de sonlandırma hakkına sahiptir. • Kampanya döneminde yurt dışı menşeli elektronik, kitap, müzik, aksesuar, kozmetik, spor malzemeleri ve dijital ürün sektörlerinde Visa Signature logolu Maximiles Black kredi kartları ile yapılacak tek seferliğe mahsus 1.000 TL ve üstü online alışverişe 100 TL indirim verilecektir. • Bir kart Kampanya Dönemi boyunca kampanya kapsamındaki indirimden sadece 1 kez yararlanabilir. • Kampanya Döneminde yurt dışı menşeli elektronik, kitap, müzik, aksesuar, kozmetik, spor malzemeleri ve dijital ürün sektörlerinde tek seferde yapılan 1.000 TL ve üstü online alışveriş Kampanya kapsamında değerlendirilir. • Kampanya’dan sadece Visa Signature logolu Maxmiles Black kredi kartları faydalanabilir. • Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir. • Kazanılan indirim Kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine ‘Visa Premium Indirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. • Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart Kampanya’ya dâhil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları Kampanya katılımını etkilemeyecektir. • İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir. • Kampanyayı düzenleyen Visa koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde Kampanya’yı sonlandırma hakkını saklı tutar. • Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr de yayınlanacaktır. • Kampanyaya katılan herkes Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr • Katılımcıların Visa kartlarını aldıkları bankaların yurt dışı işlemlere yönelik uygulamaları gereği katılımcıların ekstre hesaplarına yansıtılan tutarda kur farkı kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklarda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamında dâhil edileceğinden kur farklılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dâhil edilememesi durumunda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • Kampanyaya katılmakla katılımcılar yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler. • Kampanya’ya ve işlem bilgilerine dair soruları olan katılımcılar Türkiye İş Bankası ile iletişime geçebilirler. • Kampanya kapsamında aşağıdaki sektörlerde yer alan iş yerlerinde tek seferde 1.000 TL üstü online harcama yapılması durumunda indirim kazanılabilir.

Diğer Kampanyalar

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Çeşitli konser görselleri ve  BKM Etkinlikleri % 10 İndirimli ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles'ınıza %10 İndirim Fırsatı!

yolcu360 araba kiralama indirim oranı

Yolcu360'tan Araç Kiralamada İndirim Fırsatı!

Maximiles'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında net %10 indirim yapılacaktır.

E-Ticaret 'in Maximum kazandıran kampanyası görseli.

E-Ticaret'in Maximum Kazandıran Kampanyası!

Hepsiburada, Pazarama Online ve Trendyol'dan, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci ve sonraki her 1.500 TL ve üzeri alışverişi...

İki elle tutulan ve ekranında Pazarama menüsü olan telefon görseli ve MaxiMillerinizi Pazarama Online Alışveriş'te kullanın ibaresi.

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

koton görseli ve peşin fiyatına 6 taksit ibaresi

Koton’da Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

Maximiles’ınızla Koton mağazalarından ve www.koton.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Konser görseli ve %20 indirim ibaresi.

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirimli!

Maximum Uniq'te BKM Etkinlikleri Maximiles Black'e %20 İndirim Fırsatı!

Maximiles Black ile restoranlarda %20 indirim ayrıcalığı kampanya görseli.

Maximiles Black ile Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 6.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Otel görseli ve tüm otel ödemelerinizde %5 indirim ibaresi.

Maximiles Black ile Otel Ödemelerinize %5 İndirim!

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Maximiles Black ile yapacağınız otel ve ko...

europcar kampanyası, araç görseli

Europcar'dan Araç Kiralamada %35 İndirim ve 4 Taksit Fırsatı!

Maximiles'ınıza özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %35 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit!

2018 ve 2019 yılından kazanılan MaxiMillerin kullanım süresi 31.12.2022 ’ye kadar uzatılmıştır.
MaxiMillerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Maximiles uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.